0

Stroje pływackie

ZEROD Strój kąpielowy damski 1P Athletic Ravenman Green

ZEROD Strój kąpielowy damski 1P Athletic Ravenman Green
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: od 0,00 PLN od 0,00 PLN netto
Stara cena: od 249,00 PLN od 202,44 PLN netto
Producent: ZEROD
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,00 PLN (przedpłata), 11,00 PLN (pobranie)
Rozmiar:

Opis produktu
Na basenie od dzisiaj rządzisz właśnie Ty! W realizacji mistrzowskiego planu pomoże Ci ZeroD i jego jednoczęściowy strój kąpielowy 1P Athletic. Jeśli do tej pory, przemierzając kolejne długości, czułaś, że brakuje Ci czegoś do perfekcji, to właśnie znalazłaś rozwiązanie. Postaw na sprzęt marki od lat uznanej na rynku, dzięki której będziesz mogła zdobywać wyżyny!

Strój jednoczęściowy damski gwarantuje przede wszystkim dużą swobodę ruchów ze względu na „otwarty X” na plecach. Dzięki temu Twoje ramiona odczuwają wolność – jesteś w stanie pływać na najwyższych obrotach bez obaw o zatrzymywanie. Produkt jest wyżej przycięty w okolicach nóg niż pozostałe modele ZeroD – 1P Athletic jest w ten sposób lepiej dopasowany i znakomicie prezentuje się na każdej zawodniczce. Strój kąpielowy damski jest przeznaczony głównie dla zawodniczek, którym zależy na minimalizmie w kwestii zakrywania i unikalnym designie. Doskonale podkreślisz swoje sportowe kształty, przy okazji zyskując idealne wsparcie. Właśnie tego oczekiwałaś przez cały czas!
Jednoczęściowy strój kąpielowy jest odporny na działanie chloru ze względu na zastosowane w produkcji materiały. Każda sesja treningowa przyniesie Ci jeszcze więcej satysfakcji – żadne środki basenowe nie pozbawią Cię najlepszego wsparcia i nie zatrzymają w drodze na sam szczyt! Nasze niezwyciężone włókna umożliwią Ci uzyskanie dopasowania w 100%.
Wybierz swój wyjątkowy strój jednoczęściowy damski z kolekcji ZeroD na 2017 r. i rozpędź się aż po mistrzostwo!

Damski strój kąpielowy 1P Athletic – szczegóły:
# Materiał – 53% poliester PBT / 47% poliester,
# Włoska tkanina,
# Odporność na chlor,
# Kraj produkcji – Tunezja.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

skarpety