Tabela rozmiarów

Produkty kompresyjne

Ochrona mięśni przed wstrząsami i wibracjami, poprawa krążenia, przyspieszenie procesu regeneracji oraz dodatkowe dogrzanie włókien mięśniowych to najważniejsze zalety nowoczesnej odzieży kompresyjnej. Badania naukowe przeprowadzone na ponad 1200 sportowcach wykazały, że podczas stosowania odzieży kompresyjnej podczas treningów i zawodów ryzyko kontuzji zmniejszyło się o 29%. W Compressport każdy produkt jest zaprojektowany tak, aby bardziej odpowiadał każdej potrzebie; zmniejszeniu zmęczenia mięśni, przyśpieszeniu regeneracji po treningu lub starcie, czy zmniejszeniu ryzyka kontuzji. Aby czuć najwyższy poziom komfortu, kluczowe jest dobranie odpowiedniego rozmiaru każdego z elementów  – poniżej znajdziesz tabele, które pomogą Ci podjąć decyzję!


Opaski kompresyjne na łydki


Opaski kompresyjne na uda


RĘKAWKI KOMPRESYJNE


Skarpety kompresyjne full socks recovery


Skarpety kompresyjne full socks RUN / OXYGEN RACE / MID


Nogawki kompresyjne full leg / total full leg


LEGGINSY / SPODENKI KOMPRESYJNE


Koszulki KOMPRESYJNE BIEGOWE- TANK TOP


Koszulki KOMPRESYJNE BIEGOWE TRAIL POSTURAL SS


Koszulki KOMPRESYJNE BIEGOWE Trail Running Postural SS

Tabela rozmiarów

Koszulki multisport, bluzy i kurtki, spodnie i spodenki

Bieganie po szlakach na świeżym powietrzu daje wyjątkowe poczucie wolności, a w odzieży kompresyjnej zyskujecie dodatkowy komfort podczas każdej aktywności fizycznej! Zoptymalizowana wentylacja, ultralekkość, precyzyjne wsparcie mięśni, termoregulacja, doskonałe dopasowanie – Compressport zaprojektował gamę odzieży dla biegaczy poszukujących wydajności w każdej porze roku i w każdych warunkach. Odkryj naszą ofertę odzieży do biegania składającą się z t-shirtów, zbiorników, spodenek kompresyjnych, szortów dla mężczyzn i kobiet. Aby czuć najwyższy poziom komfortu, kluczowe jest dobranie odpowiedniego rozmiaru każdego z elementów, dlatego dla każdego rodzaju odzieży przygotowaliśmy tabele rozmiar!


koszulki termoaktywne


BLUZA BIEGOWA SEAMLESS


BLUZA BIEGOWA TERMICZNA


KURTKA biegowa / plecak biegowy


SPODNIE BIEGOWE SEAMLESS / HURRICANE WATERPROOF


Spodenki biegowe TRAIL RACING SHORT


Spodenki BIEGOWE RACING SPLIT / PERFORMANCE SHORT

Tabela rozmiarów

Skarpetki sportowe

Bieganie po szlakach, bieganie, jazda na rowerze – Compressport opracował szeroką gamę skarpet, które wspierają Twoje stopy niezależnie od rodzaju wysiłku. Wszystkie skarpety korzystają z najnowszych innowacji Compressport dla maksymalnego komfortu i wydajności, ze szczególnym uwzględnieniem lekkości!

Skarpetki