0

Odzież kompresyjna

COMPRESSPORT KOSZULKA BEZ RĘKAWÓW ON/OFF MULTISPORT

COMPRESSPORT KOSZULKA BEZ RĘKAWÓW ON/OFF MULTISPORT
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: od 0,00 PLN od 0,00 PLN netto
Stara cena: od 239,00 PLN od 194,31 PLN netto
Producent: COMPRESSPORT
Model: ON/OFF Tank
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,00 PLN (przedpłata), 11,00 PLN (pobranie)
Kolor:
Rozmiary koszulek męskich:

Opis produktu

Chcesz pobiec po więcej? Umożliwi Ci to perfekcyjnie przygotowana koszulka biegowa od Compressport wyposażona w technologię ON/OFF.

 

Ten produkt powstał przy współpracy z najlepszymi zawodnikami na świecie, którzy wiedzą, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę. Głównym założeniem było to, aby koszulka sportowa korzystnie reagowała na termoregulację, dając zawodnikowi możliwość odczucia najwyższego komfortu. Idealna koszulka biegowa dostosowuje się do ruchu zawodnika i temperatury wysiłkowej, zapewniając niezmienną stabilizację przez cały czas trwania wysiłku. Zwróć uwagę na materiał naciągnięty na wybranych partiach mięśni – dzięki temu poprawia się wentylacja i utrzymuje się prawidłowy nacisk na ciało. Odzież sportowa wyposażona w technologię ON/OFF pozostaje sucha nawet podczas długiej aktywności. Wilgoć jest odprowadzana z ciała, czego nie uświadczysz w przypadku standardowych artykułów. Przekonaj się, że koszulki bez rękawów od Compressport są motorem napędowym do osiągania jeszcze lepszych wyników – nie ma nic lepszego do biegania!

 

Co istotne, koszulka sportowa odpowiada także za korygowanie postawy i właściwe ustawienie ramion. Jej zadaniem jest ściąganie łopatek i prostowanie pleców, zapewniając tym samym idealne ustawienie.

Odzież do biegania, w której użyta została delikatna kompresja, to sposób na jeszcze lepsze dotlenienie mięśni podczas treningu i zawodów. Przekłada się to na przyspieszoną regenerację, co pozwoli Ci szybciej wrócić do pełni sprawności i mknąć po rekordy.


 Dlaczego koszulka biegowa Compressport?

Bezszwowa budowa maksymalizuje komfort zawodnika.
Kompresja korpusu zapewni Ci odpowiednią postawę i korzystnie wpłynie na proces regeneracji.
# Wcięcie kołnierzyka v-neck sprawia, że koszulki bez rękawów nie powodują otarć! 
Materiał w technologii ON/OFF reguluje temperaturę ciała i zapobiega uciążliwej potliwości.
Ultra-lekka koszulka sportowa nie ograniczy Twoich ruchów.
Zwiększona wentylacja to zasługa zastosowania w produkcji oddychającego materiału.
# Ochrona antybakteryjna – pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i zahamuj rozwój bakterii!

 

Przekonaj się, że stać Cię na więcej niż się spodziewałeś. Wystarczy tylko, że wybierzesz optymalny sprzęt do ćwiczeń. Zacznij od koszulki bez rękawów – do zobaczenia na podium!
Dlaczego COMPRESSPORT® ?

1) Odzież kompresyjna COMPRESSPORT® to najchętniej wybierana marka przez światowe gwiazdy sportu;  Chrissie Wellington, Fred Van Lierde, Craig Alexander, Olivier Marceu,Sebastien Chaigneu, Fernanda Maciel, Katusha UCI oraz wielu wielu innych najlepszych sportowców  już dawno odkryło prawdziwą kompresję i jej pozytywne efekty dzięki produktom Compressport.

2) COMPRESSPORT® to szwajcarska marka i jakość! Projektowana w Szwajcarii pod okiem sztabu medycznego (skuteczność poparta badaniami klinicznymi) oraz testowana przez czołowych sportowców na świecie.

3) COMPRESSPORT® posiada największą liczbę nagród przyznawanych w testach i recenzjach za najlepsze produkty kompresyjne dedykowane sportowcom.

4) COMPRESSPORT® posiada pionierskie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających zawodników.

5) Odzież kompresyjna COMPRESSPORT® jest w 100% projektowana i produkowana w Europie.

6) Mniej bóli mięśniowych, szybsza resorpcja mleczanu, mniej kurczów na trasie i kontuzji przeciążeniowych – oto cele, które przyświecały firmie COMPRESSPORT® podczas tworzenia najlepszych na świecie produktów kompresyjnych.

7) Produkty COMPRESSPORT® posiadają 2 letnią gwarancję producenta.

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

skarpety