0

Daszki

COMPRESSPORT DASZEK VISOR FLUO

COMPRESSPORT DASZEK VISOR FLUO
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: od 0,00 PLN od 0,00 PLN netto
Stara cena: od 59,00 PLN od 47,97 PLN netto
Producent: COMPRESSPORT
Model: Visor Fluo
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,00 PLN (przedpłata), 11,00 PLN (pobranie)
Kolor:

Opis produktu

Niech inni martwią się słońcem podczas biegu lub spływającym na czoło potem! Zabezpiecz się przed tym i zdobądź daszek sportowy Visor Fluo od Compressport.

Produkt jest przeznaczony dla zawodników szukających optymalnego przygotowania do każdych zawodów. Nie można zapominać o żadnej istotnej kwestii, dlatego zaopatrz się zawczasu w daszek do biegania. Cechuje go nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale także walor estetyczny. Specjaliści postarali się o to, aby pasował każdemu sportowcowi. Wszystko to dzięki regulacji na rzep pozwalającej na dopasowanie go do obwodu głowy. Nie odczujesz tym samym dyskomfortu i przekonasz się, że daszek do biegania przyniesie Ci przewagę nad rywalami. Zwróć uwagę na umieszczoną wewnątrz części czołowej frotkę. Odpowiada ona za pochłanianie potu, dzięki czemu twarz pozostaje sucha. Czuj się świeżo przez cały wyścig – to zasługa tego jednego produktu od Compressport!

 

Najważniejszy zalety Visor Fluo:
# Lekka budowa daszka,
# Frotka wchłaniająca pot,
# Uniwersalny rozmiar – daszek sportowy zapinany na rzepy,
# Bogaty wybór kolorów: zielony FLUO, żółty FLUO, pomarańczowy FLUO.
 

Leć po jeszcze więcej! Oby daszek służył Ci w najlepszy możliwy sposób i pozwolił zapomnieć o problemach ze słońcem i deszczem. Skup się jedynie na biegu i uzyskaj satysfakcjonujący rezultat.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

skarpety