Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AERODYNAMICZNE SKARPETKI TECHNICZNE - AERO SOCKS OD COMPRESSPORT

2022-04-26
AERODYNAMICZNE SKARPETKI TECHNICZNE - AERO SOCKS OD COMPRESSPORT

Struktura włókna umieszczona z przodu ma za zadanie minimalizować opór powietrza. Za to samo odpowiada technologia Aero Dots. Dwa rzędy kropek 3D na boku redukują przepływ powietrza na końcach skarpet, co w rezultacie ma korzystny wpływ na jazdę przy dużych prędkościach. Lekki, strukturalny splot na powierzchni tkaniny pozwala na lepszą wentylację i odprowadzanie wilgoci.

Powiększenie w przedniej części zapewnia duży komfort użytkowania i zwiększą propriocepcję. Ponadto, innowacyjny splot włókien daje wsparcie tym większe, im większe jest tempo wysiłku. Elastyczne i kompresyjne włókna wokół łuku stopy dobrze oplatają stopę i stymulują powrót żylny. Połączenie dwóch technologii – 3D.dots i Flat.dots – amortyzuje uderzenia stopy o podłożę i sprawia, że skarpetki techniczne Compressport Aero Socks pewniej trzymają się w bucie. Te rozwiązania chronią przed tarciem i naciskami w okolicach ścięgna Achillesa.

Kolejną istotną zaletą produktu jest także delikatna mikrostymulacja odpowiadająca za poprawne krążenie krwi i „opóźnienie” uczucia zmęczenia. Sama wentylacja, dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza, jest ulepszona, a silikonowe wstawki na górze skarpety zapobiegają jej zsuwaniu się.

Najważniejsze zalety:
• Innowacyjny splot strukturalny z przodu skarpety poprawia właściwości aerodynamiczne i zmniejsza opór przy wietrze bocznym lub przy wietrze czołowym
• Maksymalna termoregulacja i wentylacja dzięki lekkim panelom z siatki
• Lekki splot wokół stopy i łydki zapewnia niezrównane uczucie „drugiej skóry” i wyjątkowy komfort poprzez szybkie odprowadzanie potu i wilgoci.

pixel